ScouTech

Dotknij technologii jutra!

Program ScouTech

Nowoczesne technologie zmieniają współczesny świat. Celem Skautingu Technologicznego jest zapoznawanie młodych entuzjastów z najnowszymi wynalazkami, innowacjami i technologiami, aby inspirować ich do dalszych odkryć i osobistego rozwoju.

Najbliższy event – wyjazd do Izraela

Izrael nazywany jest często Start-up Nation z racji olbrzymiej ilości powstających w tym kraju nowych biznesów, głównie w obszarze nowoczesnych technologii. To właśnie w Izraelu skonstruowano okulary dla osób niewidomych:
www.orcam.com/en, egzoszkielet dla niepełnosprawnych: www.rewalk.com, urządzenie generujące wodę z powietrza: www.watergen.com, czy też technologię autonomicznych samochodów: www.mobileye.com.

Cel

Wyrusz z nami w podróż szlakiem nowoczesnych technologii i izraelskich start-upów! Razem odwiedzimy miejsca i firmy, które zadziwią Cię i zainspirują nowoczesnymi rozwiązaniami. W tej fascynującej podróży nie może zabraknąć również Jerozolimy. Podczas wycieczki zwiedzimy wspólnie to niezwykłe, historyczne miasto. 

Dla kogo?

Fascynują Cię nowoczesne technologie? Widzisz siebie jako twórcę start-upu? Mieścisz się w grupie wiekowej 13-25 lat? Dołącz do wspólnej przygody! 

Plan wyjazdu

Program obejmuje między innymi wizyty w minimum trzech wybranych firmach technologicznych, w tym w jednej z najsłynniejszych firm izraelskich Mobileye: www.mobileye.com. Wspólnie zwiedzimy również Jerozolimę – w tym najważniejsze, historyczne miejsca, takie jak: Miasto Dawida, Tunele Hiskiasza, Wzgórze Świątynne, Mur Zachodni, Garden Tomb.

Termin: listopad 2019 r. (wkrótce podamy dokładny termin)

Czas trwania wyjazdu: 4-5 dni

Koszt: 200-250 USD – opłata obejmuje noclegi w hostelu ze śniadaniem, transport na miejscu, wszystkie bilety wejściowe. Dodatkowe koszty: bilet lotniczy linii dyskontowych (do indywidualnego wykupienia) oraz kieszonkowe w wysokości ok. 100 zł na dzień

Ilość miejsc: 12 uczestników (ilość miejsc ograniczona!)

Zgłoszenia

Wszystkich wstępnie zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza zgłoszeniowego do dnia 23 lipca 2019 r. Po tym terminie bezzwłocznie podamy ostateczne warunki wyjazdu dla osób wstępnie zakwalifikowanych.

Kontakt:

scoutech@king.org.pl

 

Marek Zefirian​

— Lider Programu ScouTech

Jeden z głównych twórców Projektu KING. Menadżer z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu. Pasjonat nowoczesnych technologii oraz miłośnik kulinarnych podróży. Lubi poznawać historię, bo pozwala wyciągnąć wnioski na przyszłość. Lubi podróżować, bo każda podróż pomaga lepiej zrozumieć innych ludzi. Jest przekonany, że w przyszłości ludzie będą latać dronami. Potrafi wyznaczać dalekosiężne wizje, ale też wytrwale i konsekwentnie je realizować. Jego pasją jest wspieranie młodych ludzi w realizacji ambitnych i marzycielskich celów.