Liderzy

Poznaj nas

Liderzy

Marek Zefirian​

— Członek Zarządu

Jeden z głównych twórców Projektu KING. Menadżer z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu. Pasjonat nowoczesnych technologii oraz miłośnik kulinarnych podróży. Lubi poznawać historię, bo pozwala wyciągnąć wnioski na przyszłość. Lubi podróżować, bo każda podróż pomaga lepiej zrozumieć innych ludzi. Jest przekonany, że w przyszłości ludzie będą latać dronami. Potrafi wyznaczać dalekosiężne wizje, ale też wytrwale i konsekwentnie je realizować. Jego pasją jest wspieranie młodych ludzi w realizacji ambitnych i marzycielskich celów.

Beata Iglińska

—Członek Zarządu, Lider Programu Fundusz Stypendialny

Należy do zespołu Projektu King i jest Liderką Funduszu Stypendialnego. Jako matka trójki dzieci dostrzega ogromną wagę dobrej edukacji. Jej marzeniem jest, by polskie elity wyznaczały standardy zarówno moralne, jak i kompetencyjne. Pragnie, aby Polacy mogli mądrze inwestować w rozwój kolejnych pokoleń. Uwielbia książki Stanisława Lema, upalne lato i rozmowy z ludźmi, którzy posiadają życiowe pasje.

Mariusz Sander

— Członek Zarządu, Lider Programu Milioner

Związanym z biznesem praktycznie od początku dorosłego życia. Po ukończeniu nauki w szkole średniej, zaczynając od zera, założył własną firmę, którą z biegiem czasu przekształcił w spółkę z o.o. i został jej prezesem. Jego 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu biznesu doprowadziło go do roli mentora, z którego rad i pomocy skorzystało wielu początkujących przedsiębiorców. Prowadzi liczne szkolenia, webinary i wykłady na konferencjach, nauczając innych jak zmienić swoją sytuację finansową. Autor książek: „Każdy może zarobić milion” i „Jak ułożyć swoje życie finansowe” oraz założyciel Szkoły Realnego Biznesu. Dziś żyje jako rentier. Prywatnie szczęśliwy ojciec dwójki dzieci, z których jedno z sukcesem zaczęło swoją przygodę z finansami już w wieku 12 lat. Więcej informacji o prowadzącym: www.milion.com.pl.

Łukasz Zabłocki

— Członek Zarządu, Leader Programu SchouTech

Jest managerem w firmie technologicznej i na co dzień obserwuje jak nowe technologie głęboko zmieniają świat wokół nas w obszarach takich jak: telekomunikacja, medycyna, rozrywka, rozwiązania IT, usługi, transport. Uważa że, za moment, na szeroką skalę zobaczymy dalsze zmiany które niosą ze sobą technologie takie jak: sztuczna inteligencja, internet rzeczy (IoT), poszerzona rzeczywistość (AR/VR), robotyka, biotechnologia czy inne rozwiązania które niesie ze sobą ‘Przemysł 4.0’. Jako ojciec czwórki dzieci, uważa że młodzi ludzie powinni dobrze rozumieć możliwości i zagrożenia jakie niosą ze sobą nowe technologie, wiedzieć jak mądrze z nich korzystać, rozumieć jak funkcjonują firmy technologiczne oraz jakie są możliwości i ścieżki rozwoju zawodowego w tym obszarze.

Reinier van den Berg

— Członek Zarządu, Lider Programu Obserwator

Odpowiedzialny za Program Obserwator w ramach Projektu King. Będąc Holendrem mieszkającym od ponad 20 lat w Polsce, wciąż nie może wyjść z podziwu, jak szybko Polska się rozwija i jak wielki potencjał mają Polacy! W kraju z tak bogatą historią i kulturą, zwłaszcza ludzie z powołaniem mogą mieć ogromny wpływ. Ojciec dwójki własnych dzieci i jednej przybranej córki, który zawsze starał się stworzyć im warunki do odkrywania własnych talentów i pasji. Dziś swoje starania przenosi na całe młode pokolenie. Lubi historię, najchętniej w formie dobrych, historycznych filmów lub literatury.

Wesprzyj Nas

Wesprzyj nas i zainwestuj w nowe pokolenia